مسئول نهاد رهبری در دانشگاه سمنان در گفتگو با مرآت مطرح کرد؛

ثبت نام 550 زوج دانشجو در طرح ازدواج دانشجویی/ اعزام بیش از 400 زوج دانشجو به مشهد مقدس

حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب با اشاره به ثبت نام دانشجویان در طرح ازدواج دانشجویی، گفت: در سال 1400 تاکنون بیش از 550 زوج در سایت ثبت نام کرده اند و از تسهیلات این طرح برخوردار شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص ثبت نام طرح ازدواج دانشجویی، گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان از طرح ازدواج دانشجویی بیش از 550 زوج تاکنون  برای سال 1400 ثبت نام انجام داده اند.

ذوالفقاری با بیان اینکه در این طرح باید یکی از زوجین دانشجو باشد، افزود: استقبال خوب جوانان از ازدواج آسان در طرح ازدواج دانشجویی به ما کمک می کند تا برنامه های متنوع و طرح های خوبی را برای این دانشجویان اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد: در سال 1400 در استان سمنان  یک هزار و 100نفر از دانشجویان در قالب 550 زوج بعد از ثبت نام در طرح ازدواج دانشجویی از مزایای این طرح برخوردار می شوند و تسهیلات ویژه ای قرار است به دانشجویان تعلق گیرد. با توجه به تشکیل ستاد ملی ازدواج در استان قرار است تسهیلات ویژه ای به این دانشجویان داده شود،  اما در حال حاضر تسهیلات مالی خاصی به این دانشجویان پرداخت نمی شود.

ذوالفقاری با اشاره به تسهیلات 40 میلیون تومانی زوج های دانشجو، عنوان کرد: این وام در قالب طرح خرید کالا به دانشجویانی که در طرح ازدواج دانشجویی ثبت نام می کنند تعلق می گیرد که به صورت قرض الحسنه و با باز پرداخت مناسب است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه سمنان با بیان اینکه زوج های دانشجو توسط نهاد رهبری به مشهد مقدس اعزام می شوند، تصریح کرد: تمامی زوج های دانشجویی که در این طرح ثبت نام کرده  در قالب یک دوره سه روزه به مشهد  مقدس به صورت رایگان اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه دانشجو بودن یکی از زوجین شرط اصلی ثبت نام در این طرح است، خاطر نشان کرد: تمامی زوج های دانشجویی که تا 1400/06/30 در این طرح ثبت نام انجام داده اند تا پایان سال به مشهد اعزام خواهند شد و مابقی زوج ها در سال آینده اعزام می شوند البته هنوز ثبت نام دوره جدید آغاز نشده است و تمامی زوج های علاقه مند برای شرکت در این طرح می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی www.ezdevaj.nahad.ir در این طرح ثبت نام کرده و از تسهیلات آن برخوردار شوند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *