آیین تکریم و معارفه دبیر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه سمنان برگزار شد

در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه سمنان مورخ 99/5/6 که با حضور جناب آقای دکتر زرندی ریاست دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و اعضا هیئت رئیسه دانشگاه سمنان برگزار شد از زحمات جناب آقای دکتر روح الله رفعی دبیر سابق هم‌اندیشی اساتید دانشگاه سمنان تقدیر وتشکر گردید و همچنین جناب آقای دکتر مجید قلهکی که دانشیار گروه آموزشی عمران و از اساتید دغدغه مند و فرهنگی این دانشگاه هستند طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان به مدت 3 سال بعنوان دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه سمنان معرفی شدند.

در این جلسه که حجت الاسلام و المسلمین سید علی رستمیان معاون نهاد و جناب آقای حمید سماوی مسئول اجرایی دفتر نهاد نیز حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری لقب به تشریح ضرورت و تاثیر هم اندیشی اساتید اشاره کردند و از زحمات جناب آقای دکتر رفعی تشکر کردند و ضمن احصاء توانمندی‌های جناب آقای دکتر قلهکی برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کردند.

همچنین جناب آقای دکتر رفعی گزارش مختصری از اقدامات صورت گرفته ارائه کردند و پس از ایشان جناب آقای دکتر قلهکی به ارائه برنامه‌ی خود پرداختند.

در ادامه جناب آقای دکتر سعدالدین یکی از اساتید یک درصدی جهان به نمایندگی از هیئت رئیسه به اهمیت هم اندیشی اساتید و ارتقا سطح فکری، اخلاقی و بصیرتی استادان اشاره کردند.

همچنین جناب آقای دکتر نصیری زرندی ریاست دانشگاه ضمن تقدیر از نقش مهم و کلیدی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و تشکر از اقدامات انجام شده بیاناتی در این خصوص ارائه کردند.

در پایان ضمن اهدا لوح سپاس و تابلوی منقش به آیات شریفه قرآن کریم به جناب آقای دکتر رفعی، حکم مسئولیت جناب آقای دکتر قلهکی به ایشان تقدیم شد.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *